Aktuálně

HLEDÁME NOVÉ PRODEJCE!

MEB - Manažerská extraliga boxu Kinnie se stala jedním z partnerů finálového galavečera Manažerské extraligy boxu dne 14.12. 2017. Akce se konala v krásných prostorách ČNB. V hlavním souboji večera zvítězil Pavel Zahradník.

 

DALŠÍ DOPLNĚNÍ PORTFOLIA!!

Na český trh dorazila i klasická Kinnie ve velikosti balení 1,5 litru! Často žádané zboží je již na skladech a připravené k vaší konzumaci. Můžete tedy již objednávat!

 

KINNIE byla hlavním sponzorem golfového turnaje v Kravařích 16.7. 2017. Na 6. kole turnaje Kravaře Open 2017 se zúčastnilo 118 hráčů ve všech kategoriích, kteří si užili příjemného počasí, dobré hry a občerstvení čtyřmi druhy nápoje Kinnie. Podívejte se do galerie na některé momenty ze sportovního dne.

 

KISS MISE rádia Kiss Morava1.7.2017 se uskutečnil v letním amfiteátru Skalky v Novém Jičíně hudební festival, na kterém byla KINNIE hlavním partnerem! Podívejte se do gal erie na některé okamžiky velmi zajímavého a úspěšného večera.

 

 

 

MEB - Manažerská extraliga boxu Kinnie se stala jedním z partnerů galavečera Manažerské extraligy boxu dne 16.3. 2017. V rámci večera jsme předávali cenu vítězi zápasu v kategorii do 75 kg, kterým se stal Michal Gruber. Samozřejmě jsme také propagovali stávající i očekávané druhy Kinnie. Podívejte se na foto z akce.

 

NOVÉ DRUHY KINNIE!! V dubnu se na českém trhu objeví nové druhy Kinnie. Jedná se o Kinnie Diet bez cukru, Kinnie Zest bez cukru a s vyšším obsahem pomerančů a Kinnie Vita s polovičním obsahem cukru a se stévií.

 

Přejeme všem zákazníkům hodně štěstí a zdraví v roce 2017 a těšíme se na další spolupráci v novém roce!

 

Od 1.1. 2017 se upravuje příplatek za dopravné mimo Prahu. Za každou mimopražskou zásilku účtujeme 50,- Kč (mýtné, palivo, km). Ostatní ceny zůstávají stejné.

 

KISS MISE rádia Kiss Morava 23.7.2016 se uskutečnil ve Frýdlantu nad Ostravicí hudební festival, na kterém byla KINNIE hlavním partnerem! Podívejte se do galerie na některé okamžiky velmi zajímavého a úspěšného večera.

 

OBJEDNEJTE si papírové stojánky na stoly!

HLEDÁME nové spolupracovníky - prodejce, pro celé území ČR. Pokud máte zájem podílet se na úspěšném vstupu limonády s novou příchutí na český trh, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Rádi vám dáme detailnější informace a pokusíme se najít vhodné podmínky pro společné podnikání.