Odkaz - 70let

 

Unikátní nápoj - jedinečná příležitost

Kinnie je ideální produkt na rozvíjejícím se trhu nealkoholických nápojů pro dospělé po celém světě. Nabízí rozmanitost, občerstvení, specifičnost a jedinečné atributy, které jsou důležité, když se nabízí odlišný produkt pro náročné a vybírající si spotřebitele.
Ať už jste výrobní společnost, distributor, dovozce nebo prodejce budeme rádi, když o vás uslyšíme. Jsme otevřeni vašim návrhům, podnětům a inovativním nápadům, jak můžeme spolupracovat jako partneři a tím rozšířit Kinnie zkušenosti na ještě více spotřebitelů na celém světě.

Originál - přírodní

Kinnie je prvotřídní nealkoholický nápoj ochucený hořkosladkými pomeranči od Středozemního moře a tuctem aromatických bylin. Jeho jedinečná hořkosladká chuť a jantarová barva stále budí značný zájem mezi spotřebiteli. Kinnie originalita a kvalita jsou široce uznávány, mezi pocty patří i ocenění z "Epi d'Or de la Qualité Internationale", což je nejvyšší mezinárodní ocenění udělené proslulým pařížským výborem "Comité International d'Action Gastronomique".

Dědictví - Inovace

Kinnie dědictví se datuje do roku 1952, kdy byla poprvé vyrobena Simondsem Farsons Ciskem na Maltě, v srdci Středozemního moře, jako alternativa k nesčetným kolám, které se množily v poválečné Evropě. Její charakteristické vlastnosti z ní udělaly nejoblíbenější původní nealkoholický nápoj na Maltě a od té doby je milován miliony turistů, kteří navštíví Středozemního moře každý rok. Vzhledem k vyvíjejícím se trendům životního stylu, dietní a lehká verze nápoje jsou také k dispozici. Zatímco vnější obal výrobku se v průběhu času vyvinul, důležitý prvek který se nezměnil je nezaměnitelná chuť Kinnie která zůstala věrná svému původnímu vzorci a dědictví: Design - Všestrannost. Ledově studená Kinnie je vynikající k okamžitému pití, s nádechem pomeranče. Její hořko sladká chuť se také dobře hodí k míchání a zlepšuje většinu alkoholických nápojů. Je také ideální jako doplnění v celé řadě různých koktejlů.

Farsons Group

Farsons Group je předním výrobcem a vývozcem nápojů na Maltě. Společnost úspěšně vyrábí alkoholické i nealkoholické nápoje po více než osmdesát pět let.  Ve spolupráci se zkušenými profesionály a poradci v průmyslu nápojů, Farsons Group vyvíjí a vyrábí širokou škálu nápojů, z nichž mnohé jsou v současné době prodávány v Evropě, Severní Americe, Austrálii, Asii a na Středním východě. Kromě výroby oceněných vlastních značek nealkoholických nápojů, jako je Kinnie a vlastních značkových piv jako je Cisk Lager, společnost také vyrábí světové značky, jako jsou Pepsi, 7UP, Carlsberg a Budweiser na základě licence. Zařízení společnosti mají také ISO, HACCP a BRC certifikaci.